Úvod

Ochrana osobních údajů našich klientů je pro nás na webu Centrum Zubní Péče nejvyšší prioritou. Zavazujeme se chránit soukromí našich klientů a zároveň zajišťujeme transparentnost všech procesů sběru a zpracování osobních údajů. Tento dokument Ochrany osobních údajů vysvětluje, jaké informace shromažďujeme, pro jaké účely je používáme a jaké jsou práva jednotlivců, na které se údaje vztahují.

Shromažďování a použití osobních údajů

Všechny osobní údaje jsou shromažďovány a zpracovávány v souladu s právními předpisy České republiky a Evropské unie. Shromažďujeme informace jen za účelem zlepšení našich služeb a poskytování kvalitních rad a tipů týkajících se dentální hygieny. Sběr dat probíhá při registraci uživatelů, zasílání dotazů, přihlašování k odběru novinek či jiných interakcích s naším webem.

Bezpečnost osobních údajů

Zavedli jsme přísná bezpečnostní opatření, aby byla zajištěna ochrana osobních údajů před neoprávněným přístupem, změnou nebo zničením. Všechny informace jsou ukládány na bezpečných serverech a jsou přístupné pouze autorizovanému personálu, který se řídí přísnými pravidly pro zpracování osobních údajů.

Práva subjektů údajů

Jako subjekty údajů máte právo požadovat přístup k vašim osobním informacím, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Rovněž máte možnost vzít zpět souhlas se zpracováním dat, právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitku proti zpracování. K uplatnění těchto práv můžete kdykoli kontaktovat naši společnost prostřednictvím e-mailu [email protected].

Kontaktní informace

Pro veškeré dotazy ohledně ochrany osobních údajů a pro uplatnění vašich práv nás neváhejte kontaktovat. Vaši poptávku bude zpracovávat Jitka Dvořáková, Hotel Na Louži, Kájovská 66, 381 01 Český Krumlov, Česká republika. Jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoli dotazem a zajištěním vašich práv v oblasti ochrany osobních údajů.

Jitka Dvořáková

Jitka Dvořáková

Autor

Jsem specialista v oboru stomatologie, vyučená a certifikovaná v České republice. Má praxe zahrnuje vše od preventivní péče o zuby až po složité chirurgické postupy. Naprostou většinu své kariéry jsem strávila v soukromé praxi, kde mi záleží na vytvoření komfortního a laskavého prostředí pro všechny pacienty. Ve volném čase ráda píšu články a blogy o péči o zuby a stomatologii. Mé práci jsem si oblíbila pro její význam, jakým přispívá ke kvalitě života mých pacientů.

Napsat komentář