Jak zubní fazety mohou ovlivnit vaše každodenní život

Proč zvažovat zubní fazety

Jedním z osvědčených způsobů, jak zlepšit váš úsměv a získat více self-confidence, jsou zubní fazety. Věřte mi, vejde-li se vám semínko špenátu mezi zuby během oběda s důležitým klientem, oceníte rovněž estetické benefity těchto malých zubních kouzel. Nemluvě o tom, jak nám fazety mohou napomoci k nádhernému úsměvu na selfie s našimi miláčky, jako je můj jezevčík Max nebo kočka Luna.

Můj pokus o přilnutí vyměnitelných plastových útků na zuby skončil katastrofou. No... hned první noc se mi naše Luna rozhodla pochovat je v květináči. Takže, když mluvím o výhodách faset, mohu vám garantovat, že je to něco, co mě osobně moc zajímá.

Jak to funguje

Rozhodně nejsem stomatolog, ale jak to vypadá, ke každému zubu se přilne tenký kousek porcelánu. Představujte si to jako nehtové tipy pro zuby. Mimo to, že vypadají skvěle, jsou také velmi odolné."

S jakýmikoliv zdravotními procedurami, je důležité se zaměřit na předpisy ošetřujícího lékaře. Je důležité se ujistit, že se správně staráme o naše nové fazety, aby vydržely co nejdelší dobu a zůstaly zdravé a nádherné.

Blýskavý nový úsměv

S fazetami budete na fotografiích opravdu zářit. A ještě lépe, můžete dosáhnout dokonalého úsměvu bez potřeby bělení nebo pravidelné ústní hygieny. Ne že bych tvrdila, že byste měli přestat čistit zuby, ale fazety jsou méně náchylné na skvrny než naše přirozené zubní sklovině.

Rovnou upozorňuji, že jsou potřeba nějaké follow-up návštěvy u zubního lékaře. Rozhodně se vám vyplatí brát fazety jako investici do vaší budoucnosti - budoucnosti plné fascinujících a přitažlivých úsměvů.

Před a po: transformace pomocí faset

Adoptovali jste někdy štěně a sledovali, jak roste do magického tvora s jedinečnou osobností? No, to je přesně ten pocit, když sledujete svoje "Před a po" fotky po nasazení faset.

Osobně jsem prošla docela nějakými proměnami vzhledu, ale žádná z nich neměla takový dopad jako fázování. Začala jsem s rovnými zuby (díky rodičům), upravila jsem je bělením a nakonec jsem se rozhodla pro fazety. Když se dívám zpět, jdu si všimnout, jak moc se můj úsměv změnil.

Ať už máte krásný úsměv nebo přirozeně rovné zuby, fazety můžou vašemu úsměvu dodat to něco navíc.

Pokud máte rovné a bílé zuby, možná si myslíte, že fazety nejsou pro vás. Ale já vám řeknu něco - fazety vám mohou dát to něco navíc, co vás odliší od ostatních.

Fazety vám mohou pomoci získat dokonalý Hollywoodský úsměv a mohou také zakrýt drobné nedostatky, jako jsou praskliny nebo skvrny, které by jinak byly viditelné.

Finální myšlenky

Možná, že jako já, milujete své přirozené zuby ale stále hledáte způsoby, jak je vylepšit. Nebo možná chcete napravit zub, který byl poškozený. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby, fazety můžou být skvělou volbou.

Mimochodem, vám se taky stává, že si v jídle nečekaně zlomíte zub? No to je přesně takový případ, kdy fazety mohou přijít vhod.

Vždy je důležitá konzultace se svým zubním lékařem. Je to pro vás ten nejlepší způsob, jak zjistit, zda jsou fazety pro vás tou správnou volbou.

Klára Suchánková

Klára Suchánková

Autor

Jsem stomatoložka s více než 15 lety praxe. Ve své práci se zaměřuji na prevenci a včasnou léčbu onemocnění dutiny ústní. Ráda píšu odborné články o péči o zuby, abych rozšířila povědomí o důležitosti ústní hygieny. Mimo svou odbornou praxi mám také vášeň pro cestování a fotografování.

Související články

Napsat komentář